סולר לגנרטורים

 
האם שאלתם את עצמכם מה עושים בזמן הפסקת חשמל בבניין עם מעלית? כל אחד חווה בחייו הפסקת חשמל זמנית בבית. מה עושים כשהבניין הוא רב קומות? הדרך להתמודד  עם הפסקת חשמל בבניין רב קומות היא על-ידי שימוש בגנרטורים. גנרטורים ברובם מונעים על סולר ולכן השימוש בסולר לגנרטורים הוא נדרש בכל בניין בו יש מעלית. איך הגנרטור מתחיל לעבוד בזמן הפסקת חשמל? היום ניתן לרכוש או לקנות גנרטורים המתוכננים לעבוד ברגע שהחלה הפסקת החשמל. אחד מסוגי הגנרטורים הטובים ביותר היום הוא גנרטור אשר המנוע שלו פועל על ביו דיזל. ביו דיזל הוא תחליף סולר לגנרטור אשר מיוצר בתהליך ייצור ירוק, נקי וידידותי לסביבה.
 
קניית תחליף סולר לגנרטור
 
היום ניתן לרכוש ביו דיזל בחברה ישראלית המייצרת את תחליף הסולר בייצור כחול לבן בישראל. אם ייצור ותעשייה מתאפיינים בזיהום האוויר והסביבה, ייצור של ביו דיזל מתאפיין בשמירה על הסביבה ושימוש רב בחומרים ממוחזרים. הגנרטורים המונעים על-ידי ביו דיזל הם לרוב שקטים ולא מהווים מטרד סביבתי גם מבחינת הרעש.
 
תחליף סולר לגנרטורים שקטים
 
השימוש בגנרטורים יכול להוות מטרד מרעיש לסביבה בה הוא נמצא. גם לבעיה זו מצאו פתרון. גנרטורים המונעים על-ידי תחליף סולר לגנרטורים יוצרו בטכנולוגיה מתקדמת המאפשרת הפעלה של הגנרטור בצורה שקטה ונוחה. הביו דיזל מיוצר באמצעים טכנולוגיים מתקדמים והמכונות שיוצרו עבורו נועדו לשמור על שקט ועל סביבה נקיה. הביו דיזל הוא נוזל לגנרטורים חסכוני ונקי ומיוצר על ידי אחת החברת הטובות ביותר בישראל לאנרגיה ירוקה – חברת אקולין ביו דיזל בע”מ.
 
סולר לגנרטורים של חברת אקולין ביו דיזל בע”מ
 
חברת אקולין ביו דיזל בע”מ ממוקמת בעיר אשדוד ומספקת פתרונות יעילים ונקיים לסולר לגנרטורים. הנוזל לגנרטורים המיוצר על-ידי חברת אקולין ביו דיזל בע”מ משמש למאות חברות ותעשיות בישראל. בנוסף  הוא משמש  גם לאנשים פרטיים לצורך הסקה וחימום הבית. האם הביו דיזל הוא הדבר הבא? כפי שזה נראה היום, הביו דיזל תפס חלק חשוב ונכבד בתחום האנרגיה הירוקה בישראל. בתמיכה של ארגונים בינלאומיים רבים, ביו דיזל יהפוך בעתיד לתחליף המועדף לסולר המזהם המשמש היום מיליוני רכבים ותעשיות בארץ ובעולם.