נוזל להסקה

 
איך מחממים את הבית בחורף ללא ייבוש האוויר? אחת הבעיות שנוצרות בחימום הבית באמצעים חשמליים היא ייבוש האוויר בבית. בנוסף, ברגע שמפעילים מכשיר חשמלי לחימום הבית יש לסגור את כל החלונות דבר הגורם לחוסר איוורור של הבית. הדרך היעילה ביותר לחימום הבית, היא באמצעות נוזל להסקה. הנוזל שהשתמשו בו בשנים האחרונות להסקה לבית היה הסולר. כיום, עם השינוי העולמי בתקנות להפחתה בזיהום האוויר, ניתן להשתמש בנוזל שנקרא ביו דיזל.
 
נוזל למערכת הסקה ביתית המיוצר בתו התקן הישראלי
 
ביו דיזל, הנוזל למערכת הסקה, מיוצר ברחבי העולם אך גם בישראל. תו תקן 5731 הישראלי מכיל בתוכו את כל התנאים הדרושים לייצור דלק למנועי דיזל, וניתן למצוא ביו דיזל בישראל התואם ומאושר על-פי תו תקן זה.
 
נוזל בערה לחימום הבית ולתעשייה
 
במבנים רבים בעיר ירושלים קיימת הסקה המופעלת על נוזל בערה לחימום. ניתן לראות את השימוש בהסקה במבנים רבים של האוניברסיטה העברית כולל המעונות הרבים שלה הפזורים במספר מוקדים בעיר. ההסקה מאפשרת לחסוך בצורה משמעותית את צריכת החשמל לחימום, בעיקר בתקופות החורף. בנוסף, ההסקה גם מחממת את המים במבנים ומאפשרת לדיירים מים חמים כל השנה. הסקה לחימום ניתן למצוא גם בבתי מגורים ובניינים שונים ברחבי ירושלים ובאיזורי התעשייה.
 
נוזל לגנרטור באנרגיה ירוקה
 
נושא האנרגיה הירוקה מתפתח בכל שנה ומאות חברות בישראל מפתחות ומייצרות מוצרים בכדי לשפר את איכות החיים של התושבים. זיהום האוויר הוא נושא עליו משקיעים משאבים רבים והוא הגיע גם לפיתוח גנרטורים אשר יפחיתו את זיהום האוויר והרעש. אחת החברות אשר משקיעות משאבים רבים בפיתוח אנרגיה ירוקה היא חברת אקולין ביו דיזל הישראלית אשר מפתחת נוזל לגנרטור המיוצר בתהליכי מיחזור ואינו פולט חומרים מזהמים. כאמור, ביו דיזל הוא התחליף הקיים היום לסולר המזהם, וחברת אקולין מתמחה בייצור ביו דיזל ירוק המתאים לגנרטורים ולהסקה ביתית.
 
נוזל להסקה של חברת אקולין ביו דיזל בע”מ
 
הסקה ביתית בתקופת החורף היא חשובה בהרבה מאוד איזורים בישראל. חברת אקולין ביו דיזל בע”מ מייצרת נוזל להסקה בתו התקן 5731 הישראלי ומשווקת אותו בכל רחבי הארץ. אם בחרתם ביו דיזל, מומלץ לכם לבחור בחברת אוקלין.