דלק לגנרטור

מאמר זה אינו עבור כולם. אבל הוא בהחלט עבורכם אלו המשתמשים באופן קבוע בגנרטורים על מנת לבצע עבודות מסויימות שאותן נזכיר בהמשך ועבורכם האדריכלים, הנדרשים לשלב גנרטורים בתכנון מבני מגורים, מבני תעשייה ומבני מסחר שונים. בעצם כל מבנה הכולל בתוכו מעלית. 
 
בואו נרחיב קצת. הגנרטור משמש אותנו למצבים בהם אנחנו נדרשים לאנרגיה חשמלית אבל מסיבה מסוימת האנרגיה הזאת אינה זמינה מרשת החשמל הארצית. לדוגמה – אתר בנייה אשר עדיין לא מחובר לרשת החשמל הארצי ונדרש לחשמל זמין על מנת לבצע את העבודות הקשורות בהקמת אותו בניין. או לחילופין, בניין דירות בו קיימת מעלית התלויה כמובן באספקה סדירה של חשמל בכדי להפעילה אבל מה קורה בזמן הפסקת חשמל?. הרי המעלית חייבת להמשיך ולפעול כי יכול ללהיות שיש אנשים בתוכה. וכמובן מפעלי תעשייה שלא יכולים להפסיק לעבוד ולהיות תלויים אך ורק ברשת החשמל הארצית נדרשים לגנרטורים לצורך גיבוי. 
 
כיום, הגנרטורים, רובם ככולם פועלים על סולר. הסולר הוא אמצעי הבערה המזהם ביותר הקיים אם תחרות קשה מצד הפחם. חברות כמו אקולין ביו דיזל נלחמות למען איכות הסביבה ופועלות ללא לאות לייצור חומרי בערה אשר יחליפו את הסולר או לפחות יפחיתו משמעותית את השימוש בו. הן מייצרות דלק לגנרטור שיהיה ירוק, מחומר מתכלה ולא מזהם. דלק לגנרטור זה, המכונה ביו דיזל הוא אחד ממרכיבים רבים שיעזרו לאנושות לשמור על כדור הארץ, מחוייבות שאליה שותפים כולנו. 
 
אך תשאלו בטח, הדלק לגנרטור הירוק והמתכלה הזה מתאים לכל גנרטור? אם כן, התשובה היא לא. אך מעבר לייצור אותו הדלק, חברת אקולין ביו דיזל כמו עוד חברות, מציעות גנרטורים מיוחדים להשכרה או כמובן להתקנה קבועה. הגנרטורים האלו, מעבר להיותם “ירוקים” ולא מזהמים, הם גם פועלים בצורה שקטה יותר. ולכן מציעים גם הפחתה משמעותית בזיהום האויר וגם סביבת עבודה, קבועה או זמנית, יותר שקטה. אופציית השכרת הגנרטורים מאפשרת לקבלנים ולהרבה לקוחות הנדרשים לגנרטור לתקופה קצרה, פתרון זול, ירוק ותורם לסביבה, ושקט. תקבלו מהחברת אקולין ביו דיזל גם גנרטור וגם דלק לגנרטור. תמיד שאלתם את עצמיכם, איך אני יכול לתרום לעולם נקי יותר? אחרי קריאת מאמר זה אתם יודעים בדיוק מה לעשות.