דלק לגנרטורים

אין כמעט יישוב, קיבוץ, מפעל, מגדל קומות, בית חולים, אתר עבודה ובנייה,  וכל מקום אחר שנדרש לאספקה סדירה של חשמל 24 שעות שלא קיים בו גנרטור לגיבוי. ישנם מקומות שיכולים אולי ל”הסתדר” ללא חשמל מספר שעות אך לא יותר מכך. כמעט בכל מקום ישנם מתקנים רגישים כאלו ואחרים שנדרשים לאספקת חשמל זמינה וקבועה. גם מקררים ומקפיאים, למרות שיכולים אולי להחזיק מעמד כמה שעות, יידרשו לחידוש אספקת החשמל אליהם מהר מאד. 
 
כלומר, גנרטורים המייצרים חשמל באין אספקה אחרת, נדרשים כמעט בכל מקום. אנחנו אולי לא רואים אותם כי בדרך כלל הם נמצאים במבנים מיוחדים אבל הם שם. מנועי גנרטורים אלו פועלים על סולר כחומר הבערה שלהם. הסולר הנו חומר הבערה המזהם ביותר הקיים להוציא את הפחם אולי אבל הוא כמובן אינו משמש כחומר בערה לגנרטורים. 
 
אנחנו חיים בעולם שמזהם עצמו יותר ויותר כל יום ואנחנו מכירים כולנו את הנובואות השחורות המדברות על האסונות שבדרך אשר מקורם היא ההתחממות הגלובלית. חברת אקולין ביו דיזל ואחרות מכירה זאת ופועלת כבר שנים לייצור דלק לגנרטורים שהוא אינו סולר. דלק זה הנקרא בשפה המקצועית ביו דיזל, מיוצר ממרכיבים ביולוגים מתכלים כמו לדוגמא תירס, שמני פירות ואחרים כך שעם שריפת אותם שמנים שכוללים גם כוהל, זיהום האויר אינו קיים. חברות כמו אקולין ביו דיזל מציעות את אלטרנטיבת הדלק לגנרטורים שלה לכולם. אך זוהי אינה עיסקה במעמד צד בה יש  זוכה יחיד. 
 
זוהי עסקת WIN WIN עבור כולנו אבל בעיקר עבור הסביבה. השימוש בדלק לגנרטורים לא רק שהוא ידידותי לסביבה ואינו מזהם כלל אלא הוא יותר זול מהסולר וגם השימוש בו גורם לכך שאותם גנרטורים יעבדו בצורה שקטה יותר. הגנרטור מרעיש פחות כאשר הוא מופעל ע”י הביו דיזל שמיוצר ע”י חברות כמו אקולין ביו דיזל ואחרות. אתם שואלים איך עושים ומה עושים ע”מ שתוכלו גם אתם לתרום את המעט שאתם יכולים למען הסביבה וכדור הארץ בו אנו חיים וילדינו נכדינו אחרינו. ובכן, הרימו טלפון, שאלו בחברות הייצרניות על מוצריהם. הם בשימחה רבה יספרו לכם את כל מה שאתם צריכים לדעת ע”מ לעבור משימוש בסולר לשימוש בדלק לגנרטורים