גנרטור למוסדות

 
איך ניתן לספק חשמל רציף כל השנה לבתי החולים? בכל מוסד בית חולים ישנם מכשירים אשר נדרשים לעבוד בתקינות מלאה 7 ימים בשבוע במשך 24 שעות בכל יום. גם בתי החולים סובלים מהפסקות חשמל כמו בכל בית או בניין. איך דואגים שיהיה חשמל לאורך כל השנה ללא הפסקות? הדרך הטובה ביותר לשמור על חשמל תקין לאורך כל היום והלילה היא באמצעות גנרטור למוסדות. גנרטורים למוסדות פועלים באופן אוטומטי ברגע שיש נפילת חשמל כללית. גם במוסדות רבים כגון דיור מוגן ובתי אבות קיימים גנרטורים המספקים חשמל בעת הפסקת חשמל במבנה. גנרטורים למוסדות עובדים על דלק נוזלי וכיום ניתן להשתמש בדלק ירוק להפעלת הגנרטורים.
 
גנרטור לתעשייה
 
הדלק הירוק נקרא ביו דיזל והוא משמש גם לתעשייה. רוב מפעלי התעשייה בישראל משתמשים בגיבוי לחשמל עם גנרטורים. גנרטור לתעשייה מספק את החשמל הרצוי בעת נפילת החשמל במפעל ומספק עבור בעלי המפעל המשך ייצור ללא הפסקות הכרחיות.
 
גנרטור לעגרונים
 
גם בתעשיית הבנייה ישנו שימוש רב בגנרטורים. בתחום המנופים ניתן לראות שימוש בגנרטור לעגרונים. עגורנים חייבים להיות פעילים לאורך כל העבודה והפסקת חשמל יכולה לפגוע ביום עבודה שלם של חברת הבנייה והקבלן. בדומה למפעלים, גם בענף הבנייה יש צורך בעבודה רציפה לאורך כל היום ולכן גנרטור למפעל או גנרטור לחברת בנייה חשובים מאוד לתהליך העבודה היום יומי.
 
ייצור ושיווק גנרטור למפעל ושירות תיקונים ואחזקה
 
השימוש בגנרטורים קיים כבר מהמאה ה-19 אך נעשה שיפור ניכר מהגנרטור הראשון ועד הגנרטור הקיים היום. אחד היתרונות העיקריים בגנרטורים החדשים הקיימים היום הוא בשימוש בתחליף דלק שאינו מזהם את הסביבה. הגנרטורים המתקדמים ביותר לתעשייה ולמפעלים הם גנרטורים הפועלים על דלק ביו דיזל. החברה הישראלית המייצרת את הגנרטורים הללו ומייצרת את הביו דיזל באנרגיה ירוקה היא חברת אקולין ביו דיזל בע”מ.
 
גנרטור למוסדות דרך חברת אקולין ביו דיזל בע”מ
 
מוסד ממשלתי או פרטי מחוייב לפי תקנות מסויימות להחזיק גיבוי לאספקת החשמל למוסד. חברת אקולין ביו דיזל בע”מ מספקת שירות של השכרה ומכירה של גנרטור למוסדות הפועל על אנרגיה ירוקה. בנוסף, חברת אקולין ביו דיזל מספקת שירות אחזקה ותיקונים מקצועי ויעיל.