גנרטור גדול

גנרטור גדול למעשה מתפקד ממש כמו מנוע, כאשר תפקידו להמיר אנרגיה לחשמל. כיום, קיימים סוגים רבים של גנרטורים,החל מגנרטור קטן, בינוני ועד לגנרטור גדול למגוון צרכים. גנרטור גדול הוא הכרחי במיוחד כאשר מדובר על אירוע או הפקה אשר מתקיימים מתחת לכיפת השמיים, בחוץ,ללא חיבורים סדירים לחשמל. גנרטור גדול מאפשר למעשה, לחבר אליו סוגים שונים של אביזרי חשמל כגון תאורה, אמצעי קירור או חימום, מערכת הגברה, מסכים, מחשבים, ועוד. הגנרטור מאפשר לנו ליהנות מהקדמה הטכנולוגית, גם באזורים פתוחים, או במילים אחרות, להנות משני העולמות במקביל.

תפקידו של גנרטור גיבוי הוא להיכנס לפעולה מיד ברגע בו מערכת חשמלית כלשהי קורסת, ומפסיקה לתפקד. בדרך כלל במקרים של תקלה או הפסקת חשמל.

קיימת חשיבות גבוהה במיוחד לגנרטור גיבוי בעיקר במקומות כמו בתי חולים, או מוסדות ציבוריים, שלא יכולים להרשות לעצמם הפסקת חשמל.

כיום, חברת החשמל בעצמה מחזיקה בגנרטורים לגיבוי, ובעת תקלה בגנרטור נכנס לפעולה. חברת אקולין ביו דיזל בע”מ מציעה מגוון רחב של גנרטורים, ביניהם גם גנרטור גיבוי תוך התחשבות באיכות הסביבה. 

כיום מעלית היא הרגליים של אנשים רבים, ובעיקר עבור מי שעובד בבניין רב קומות, או גר בבניין גבוה. בסוף יום עבודה קשה, הדבר האחרון שמתחשק לנו הוא לטפס מדרגות בדרך הביתה, או להפך. אך לעיתים החשמל יכול ליפול, או תקלה יכולה לצוץ, והמעלית יכולה להיתקע. גנרטור גיבוי מעליות נועד בדיוק עבור רגעים מהסוג הזה, על מנת לא לעצור את הפעילות התקינה של המעלית, גנרטור הגיבוי למעליות יתחיל לפעול מיד ברגע התקלה, ויגרום למעלית להמשיך ולעבוד כרגיל.

חברת אקולין ביו דיזל בע”מ מתמחה במגוון רחב של גנרטורים כגון גנרטור גיבוי מעליות ועוד. 

בשנים האחרונות, ניתן לראות כי יותר אנשים בוחרים לערוך את האירוע שלהם בטבע. כולם מעדיפים את חיק הטבע, הפסטורליות והאווירה הקסומה.

גנרטור לאירוע הוא הכלי החשוב ביותר עבור אירוע בחיק הטבע, ומאפשר לאירוע למעשה להתקיים ולפעול, גם בלב הטבע וללא תשתית חשמל, הרחק מהעיר האורבנית.

גנרטור לאירוע למעשה מאפשר חיבור לחשמל, ובהתאם לכך מאפשר מוסיקה, מיזוג, או כל דבר שדורש חיבור לחשמל.