גנרטורים גדולים

תפקידו של גנרטורים גדולים הוא לספק חשמל בכל מקום בו הם נמצאים, ללא כל צורך בתשתיות חשמל או בשקעים.

גנרטורים גדולים מתפקדים ממש כמו מנועים, ומפיקים חשמל מאנרגיה. עסקים רבים מחזיקים כיום גנרטורים גדולים על מנת לאפשר רצף עבודה גם בעת תקלה או נפילת חשמל.

קיימים סוגים שונים של גנרטורים גדולים, ורבים משתמשים בהם בעת הפסקת אירוע או מסיבה בטבע, כאשר לא קיימת תשתית חשמל מסודרת.

חברת אקולין ביו דיזל בע”מ מתמחים במגוון רחב של גנרטורים, וגאים לתת דגש על איכות הסביבה, תוך מודעות ושימוש בקדמה הטכנולוגית.

גנרטורים גיבוי מעליות

הבנייה של היום מתהדרת בקומות רבות. מכאן, הפכה המעלית בעשור האחרון להכרחית במיוחד. אחרי יום ארוך במשרד, או כאשר חוזרים הביתה עם קניות, להתחיל ולטפס במדרגות היא משימה לא נעימה במיוחד. כיום, בניינים רבים, ובנייני משרדים, מחויבים להחזיק גנרטורים גיבוי מעליות, על מנת לאפשר פעילות רציפה של המעלית גם בעת תקלה.

גנרטורים גיבוי מעליות למעשה מזהים את נפילת החשמל, ומיד מתחילים לפעול, כך שהמעלית יכולה לעבוד 24 שעות ביממה, גם בעת תקלה. חברת אקולין ביו דיזל בע”מ מתמחה במגוון רחב של גנרטורים לגיבוי, למעליות, לבתים, ולמוסדות ציבוריים.

גנרטורים לאירוע

אנשים רבים מאסו באולם האירועים הסטנדרטי ומבקשים לערוך את האירוע הפרטי שלהם בלב הטבע. גנרטורים לאירוע מאפשרים להפוך את החלום שלכם למציאות.

בניגוד לעבר, אז היה בלתי אפשרי לערוך אירוע מושקע, רציני, שלא חסר בו דבר בלב הטבע, כיום, בעזרת גנרטורים לאירוע הכל אפשרי.

ניתן לקיים אירוע שלא נופל מכל אירוע בלב העיר, עם מערכת הגברה, מסכים, מוסיקה, דוכני אוכל ושתייה, וכל מה שנדרש לאירוע מושלם.

גנרטורים לאירועים עסקיים

עסקים רבים בוחרים כיום לצאת מן המשרד, ולערוך את האירוע העסקי שלהם בטבע. גנרטורים לאירועים עסקיים נועדו בדיוק על מנת לאפשר לאירוע מסוג זה להתקיים, על הצד הטוב ביותר. גם כאשר מדובר על מקום נטול תשתית חשמל מסודרת, גנרטורים לאירועים עסקיים הופכים את הכל לפשוט, ותוך חיבור פשוט לגנרטור ניתן ליהנות מחשמל רציף ואיכותי. חברת אקולין ביו דיזל בע”מ מציעים מגוון גנרטורים לסוגים שונים של אירועים, וסוגים שונים של צרכים, הכל בהתאמה אישית ללקוח ולצרכיו.